Başkan ŞEVKAN adım adım mahallelerini geziyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan ŞEVKAN adım adım mahallelerini geziyor

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, mahalle incelemelerine Çiftlik ve Mevlütler mahalleleri ile devam etti.

Daha modern bir Acıpayam oluşturmak ve vatandaşların taleplerini karşılamak isteyen Başkan Şevkan, teknik ekibiyle birlikte sorunları yerinde tespit ederek giderilmesi için Çiftlik ve Mevlütler  mahallelerinde  incelemelerde bulundu.

İki mahalle de  alan gezisini yapan Başkan Şevkan, Çiftlik mahalle muhtarı Hüseyin Ersoy, Mevlütler mahalle muhtarı Gökhan Özel ile birlikte mahalle halkın sorunlarını dinleyerek not alırken, vatandaşlara mahallede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. 

 Acıpayam ve mahallelerimizi daha yaşanılabilir ve sorunsuz bir ilçe yapma adına tüm ekipleriyle birlikte çalıştıklarını belirten Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda mahalle gezilerimizi sürdürdüklerini ifade etti.

Acıpayam’a hizmet ederken ilçenin eksiklerini, sorunlarını yerinde görmenin önemli olduğunun altını çizen Başkan Şevkan  " Biz çalışanlarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte ilçemizi kalkındırmayı hedefliyoruz. Bunun için de vatandaşlarımızdan bize gelen talepleri önemsiyor ve değerlendiriyoruz. Bu talepler doğrultusunda mahallelerimizde inceleme yaparak sorunları yerinde inceliyor, giderilmesi için çalışma başlatıyoruz. Taleplerini veya çevrede gördükleri sıkıntıları bize ileterek yardımcı olan mahalle muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Acıpayam Belediyesi olarak hep birlikte gerek muhtarlarımız, gerekse vatandaşlarımızla el ele vererek mahallelerimizi geliştirmeye devam edeceğiz ‘’dedi.

Anahtar Kelimeler:
Denizli’ konut satışları yüzde 26,1 arttıÖnceki Haber

Denizli’ konut satışları yüzde 26,1 artt...

Denizli'de 1 haftada 137 trafik kazası meydana geldiSonraki Haber

Denizli'de 1 haftada 137 trafik kazası m...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!