Büyükşehir ile daha yeşil bir Denizli

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Büyükşehir ile daha yeşil bir Denizli
Havaların ısınmasıyla birlikte park ve yeşil alanlarda bakım ve temizlik çalışmalarına hız veren Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehirlerarası ana yollarda bulunan refüj ve yol kenarlarını da çiçeklendiriyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi yaz mevsimine girilmesiyle birlikte kentin dört bir tarafını çiçeklerle donatmaya başladı. İlk etapta şehirlerarası ana yollarda bulunan refüj ve yol kenarlarını çiçeklendirmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri ana yolların ardından park, yeşil alan ve diğer tesislerde ekim çalışması yapacak. Kadife, begonya ve alternatera ile buluşan alanlar çiçeklerin açmasının ardından izlenmesi doyulmaz manzaralar oluşturacak.

 

Yeşil alanlarda bakım ve temizlik

 

Öte yandan havaların ısınmasıyla birlikte park ve mesire alanlarında vatandaşların daha rahat ve hijyenik bir ortamda dinlenmeleri için de çalışmalarına hız veren Denizli Büyükşehir Belediyesi, yeşil alanların bakım ve temizliklerini yapıyor. Çimleri biçen ekipler vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda bakım çalışmalarını rutin olarak gerçekleştiriyor.

 

 

Prof. Dr. Metintaş, filyasyon ve temaslı taraması uygulamalarına ilişkin bilgilendirdiÖnceki Haber

Prof. Dr. Metintaş, filyasyon ve temaslı...

Büyükşehir işyerlerini dezenfekte etmeye devam ediyorSonraki Haber

Büyükşehir işyerlerini dezenfekte etmeye...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!