Üst Reklam 970x90

ACIPAYAM'DA PARKLAR VİRÜS SONRASINA HAZIRLANIYOR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ACIPAYAM'DA PARKLAR VİRÜS SONRASINA HAZIRLANIYOR
Acıpayam Belediyesi, yeni tip korona virüs salgını sonrasındaki güzel günler için Acıpayam Belediyesi  Salih Tanyeri Parkında yeni düzenlemeler gerçekleştiriyor.
Onemsoft Bilişim

 

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, ''Parklarda yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, ilçe merkezimiz ve mahallelerimizde tüm parklarda dezenfektan çalışmalarının yanı sıra yenileme ve düzenleme çalışmalarının devam ettiğini ifade edip, “Pandemi salgını dolayısıyla yaşadığımız günleri el birliği ve sabırla atlatacağız. Dünyanın birçok ülkesine rağmen bu salgınla başarıyla mücadele eden bir ülkeyiz ve alınan tedbirlerde hem ülkemizde hem de ilçemizde  güzel sonuçlar vermeye başladı. Ancak böylesine hassas ve kritik süreçte rehavete girmeden, sosyal mesafe ve maske kurallarını aynı ciddiyetle yerine getirerek inşallah güzel günlere kavuşacağız'' dedi.

 

Çalışma arkadaşlarımız vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın ilçe merkezimizde bulunan Acıpayam Belediyesi Salih Tanyeri Parkımızda hummalı bir şekilde  gece 24’e kadar çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Başkan Şevkan; ''Kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Bizim önceliğimiz her zaman vatandaşımızın sağlığı ve rahatlığıdır. Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın sosyal donatı alanlarından en iyi şekilde faydalandığı, çocuklarımızın mutlu ve huzurlu şekilde yaşadığı bir Acıpayam oluşturmak için çalışmaya aralıksız devam ediyoruz. Yaşanan zorlu ve sıkıntılı sürecin geride kalmasıyla birlikte çocuklarımızla, gençlerimizle ve yetişkinlerimizle yine yollarda, sokaklarda ve parklarımızla bir araya gelip, daha güzel günlerde buluşacağız ” diye konuştu.

adsense
Anahtar Kelimeler:
Büyükşehir Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamladıÖnceki Haber

Büyükşehir Ramazan Bayramı hazırlıkların...

Başkan Zolan'dan Ramazan Bayramı mesajıSonraki Haber

Başkan Zolan'dan Ramazan Bayramı mesajı

Onemsoft Bilişim

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!